Alsen Team bez składu female

Koniec teamu “legendy”? Wygląda na to, że tak. Dzisiaj na swojej oficjalnej facebookowej stronie Alsen Team poinformował o zakończeniu współpracy z damskim składem CS:GO. Przypomnijmy, że żeński skład reprezentował barwy organizacji od 2012 roku, a do osiągnięć drużyny można zaliczyć m.in.

Offline:
#9-16 Copenhagen Games 2017
#9-10 Copenhagen Games 2016
#3 Playing Ducks Female Masters 2016
#4 Intel Challenge Katowice 2015
#4 BEST LAN III Group Stage 2013
#5-9 UKSW GameFestival 2012

Online:
2# ESL Female Open Summer
#1 Intel Challenge Katowice Qualifier Poland
#3First Blood Cup
#3 Qualif LeetGirl’Z #1
#3 ESL Female Cups Ladies<3CSGO #33
#3 ESL Female Cups Ladies<3CSGO #38
#3 ESL Cups Autumn Cup 2013 #3
#2 Girls in action izakTV #1

Skład Alsen w ostatnim czasie reprezentowały:

Julia [bullet girl] Kurzyńska
Aneta [fantasia] Koper
Małgorzata [goś] Czernecka
Martyna [iXoRia] Stróżyńska
Karolina [Caroline*?!] Maj

Co się tak naprawdę stało?
Głosy są podzielone. Jedni twierdzą, że brak chęci i ciągłe roszady osłabiły najbardziej znany polski skład, inni zaś snują domysły dotyczące niezgodności charakterów zawodniczek.
Ostatnim wydarzeniem, w którym Alsen Team Female brał udział, był turniej Copenhagen Games. Czy to był główny powód rozstania dziewczyn? Nie jesteśmy przekonani. W najbliższym czasie dziewczęta miały podjąć wyzwanie Mistrzostw Polski Kobiet i zawalczyć o tytuł najlepszego zespołu w Polsce.
Dla Julii [bullet girl] Kurzyńskiej to pożegnanie wiąże się z zamknięciem rozdziału 5 letniej gry w barwach Alsen. To odważne posunięcie.

Dziewczęta nie zdradzają szczegółów swoich decyzji.
Na oficjalnym facebookowym profilu Aneta [fantasia] Koper pisze o problemach ze wspólną grą. Jak zdradza w poście, więcej informacji pewnie pojawi się wkrótce. 

Co dalej z Mistrzostwami?
Planowane mecze i harmonogram został przygotowany dla czterech drużyn. Mogłoby się wydawać, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik, a drużyny już czekają w gotowości na początek rozgrywek. Jak się okazuje, życie lubi zaskakiwać. Przypomnijmy, że wydarzenie zostało zaplanowane na dwa pierwsze weekendy czerwca. Oficjalne otwarcie ma się odbyć już w następną sobotę!
Organizator nie kryje smutku z powodu straty znakomitego teamu. W związku z rozstaniem drużyny i informacją Alsen Team o zakończeniu współpracy z żeńskim składem, Leszek Bagnucki podjął próbę ratowania wydarzenia. Zaproszenie na brakujący slot otrzymała drużyna Team Female Hydra, która zakończyła kwalifikacje na drugim miejscu.
Alsen Team Female gorąco gratulujemy wytrwałości i sukcesów. Mamy szczerą nadzieję, że ich przygoda z Counter’em się jeszcze nie kończy, a to rozstanie okaże się nowym początkiem! Wierzymy, że jest to szansa na dalszy rozwój. Trzymamy za Was kciuki!

 

Related posts