Wielki powrót Female Cupów w League of Legends

Niemal zapomniane Female Cupy w League of Legends powracają na ESLa po kilkumiesięcznej przerwie! Ta dobra nowina została ogłoszona wczoraj i spotkała się z radością żeńskiej społeczności graczy.  Najbliższy termin turnieju to 7 maja 2017. Start już od 16.00!

Niestety, niezadowalający okazuje się fakt, że turniej odbędzie się na serwerze EU West i nie zapowiada się w najbliższym czasie żaden na EUNE, gdzie gra większość naszych utalentowanych polskich zawodniczek. Wiąże się to z regułami Riotu, który zaprzestał wprowadzania taryfy ulgowej dla żeńskiej ligi, dlatego konieczne jest minimum 16 teamów uczestniczących w jakimkolwiek turnieju, by ten mógł się odbyć. Gdyby cupy podzielono na dwa serwery frekwencja byłaby mniejsza. Dlatego zachęcamy dziewczęta z nordica do grania na serwerze zachodnim i przyczynienia się do odbudowy Female Sceny w LoLu. Pierwsze edycje zadecydują, czy turniej będzie się odbywał regularnie.

Nagrody nie zmieniły się i nadal wynoszą 1200 RP na gracza za pierwsze miejsce oraz odpowiednio 600, 400 i 200 za kolejne pozycje. Oprócz tego zwycięzcy otrzymują skina Triumphant Ryze, a miejsca od 1 do 8 dostają dodatkowe 4-Win IP Boosty.

 

Pamiętajcie, żeby wziąć udział w turnieju musicie posiadać konto na stronie ESLa dodać do profilu zdjęcie Was przedstawiające. Teraz już tylko należy zebrać 5 chętnych dziewcząt, by utworzyć stronę drużyny i wziąć udział w wydarzeniu. Nie zapomnijcie o dodaniu tagu i logo teamu!
Każda z Was powinna też posiadać sprawny mikrofon, ponieważ weryfikacja płci odbywa się poprzez głos na eslowym TSie. Powodzenia! 

 

LoL EU West 5on5 Female Gaming #6

Related posts