Współpraca

Female-Gaming chętnie podejmuje się współpracy w zakresie promocji czy reklamy wszelakich przedsięwzięć dotyczących szeroko pojętego “kobiecego grania”. Zgłoszenia i propozycje należny podsyłać na adres: kontakt@female-gaming.pl

 

 

Chętnie podejmiemy współpracę z youtuberkami, streamerkami i cosplayerkami. Nie ograniczamy się tylko do jednej formy. Jeżeli robisz coś swojego i chcesz się tym z kimś podzielić to jest odpowiednie miejsce. Udostępniamy i wspieramy ciekawe inicjatywy w różnych formatach. Zgłoszenia i propozycje należny podsyłać na adres: kontakt@female-gaming.pl

 

 

Aktualnie poszukujemy redaktorek więc jeżeli lubisz pisać, masz w sobie cząstkę redaktora, nutkę detektywa, a przede wszystkim chęci do działania to napisz do nas.  Wierzymy, że zapał do działania i dobre chęci są najważniejsze więc doświadczenie nie jest wymagane – wystarczy, że orientujesz się w sprawach danej gry i masz kontakt z jej żeńską społecznością. Mile widziane będą osoby znające żeńską scenę w grach takich jak CS:GO, LoL, DOTA2, HotS, Overwatch, itp. Dodatkowym atutem będzie  doświadczenie w pisaniu dłuższych tekstów i newsów.
Bardzo cenimy kobiety z własną inicjatywą i pomysłem na siebie dlatego wychodzimy z założenia, że nie ma złych pomysłów i wszystko warto przedyskutować.   Liczymy, że osoby chętne wniosą do naszej działalności swoją cząstkę i pierwiastek piękna.

Dowolny tekst próbny lub informację dotyczącą Twojej propozycji działalności u nas prześlij na PM facebooka lub naszego maila: kontakt@female-gaming.pl .

 

Leave a Comment